Zilver verkopen Den Haag
Voor de inkoop van uw zilveren servies en zilveren voorwerpen
De Goudwaag, uw eerlijke zilverinkoper
Taxatie en inkoop van zilveren voorwerpen
Zilver servies en voorwerpen In elke toestand
Taxatie en aankoop van oude zilveren sieraden
In iedere vorm en toestand, heel of kapot
Taxatie en inkoop zilveren bestek
Heel of kapot
Taxatie en inkoop van zilverbaren
In alle mogelijke gewichten
Uw zilver verkopen in Den Haag
Voor zilver verkopen Den Haag kunt u terecht bij De Goudwaag. Bij ons kunt u alle soorten zilver verkopen, zoals zilver servies en alle andere zilveren voorwerpen. Wij hebben vakkennis, zijn eerlijk en vinden klantvriendelijkheid belangrijk. Daarom betalen wij u een hoge prijs voor uw zilver. De Goudwaag is daarom een vertrouwd adres voor zilver inkoop in Den Haag.
Hoe werkt zilver verkopen?
De inkoop van zilver servies, sieraden etc. is bij ons heel eenvoudig:
U komt met zilver bij ons langs
Vervolgens taxeren wij de waarde van uw zilver en doen u een aanbod
Als u dat accepteert, krijgt u het bedrag meteen uitbetaald, contant of per bank
Zilver inkoop als familietraditie
Wij komen uit een lange familietraditie in de handel en inkoop van zilver en goud, en kennen daarom het klappen van de zweep als geen ander. Om die reden zijn wij in staat om u vakkundig te informeren en uitgebreide uitleg te geven over wat er met uw zilver gebeurt.
Wij weten dat het verkopen van uw zilveren kostbaarheden niet altijd gemakkelijk is. U wilt zeker weten dat u er een fair en eerlijk bedrag voor ontvangt. Daar helpen wij u bij door precies te vertellen hoe wij tot ons aanbod komen, zodat dit voor u volledig inzichtelijk is. Zo kunt u met een vertrouwd en prettig gevoel uw zilver verkopen. Ons motto is daarom ook: “Goud en zilver inkoop, maar dan eerlijk!”.
Soorten zilver
Om zilver steviger te maken wordt het met andere metalen gemengd. Bij de meeste sieraden is het zilvergehalte 92,5%. Dit wordt 925 zilver of “eerste gehalte” genoemd. Bestek heeft vaak 83,5% zilver en wordt 835 zilver of “tweede gehalte” genoemd. Deze getallen zijn in kleine merkjes op de voorwerpen te vinden. Het tweede en derde gehalte wordt vooral gebruikt bij zilveren voorwerpen of zivlerservies. Bij verzilverde voorwerpen zit er een dun laagje zilver op en is de rest van het voorwerp ander metaal. Deze bevatten maar heel weinig zilver, en zijn daarom veel minder waard. Zij zijn te herkennen aan het merkje 80, 90 of 100.
Zilver verkopen met stijl
Of ze nu mooi zijn of lelijk, oud of nieuw, bij De Goudwaag in Den Haag kunt u al uw oude zilver verkopen. De inkoop van zilverbaren, zilveren munten, zilveren servies, zilveren voorwerpen, zilveren kettingen, zilveren arbanden, zilveren bedelarmbandjes, zilveren bedeltjes, wij doen het graag. Natuurlijk kunt u ook voor gouden sieraden bij ons terecht.
Naomi Weststrate-Irak
Uw vakvrouw voor goud inkoop in de regio Delft
Recensies van onze klanten
Welke soorten zilver kunt u bij ons verkopen?
U kunt bij onze winkel in Den Haag terecht voor de inkoop van zilver in alle soorten, zilveren sieraden (heel of kapot), oud zilver, zilveren munten, zilverbaren, zilverservies en zilveren gebruiksvoorwerpen, en verder alle andere soorten goud of zilver en andere edelmetalen zoals platinum. Al dit oude zilver kunt u bij ons inwisselen voor contant geld. Wij kopen ook graag uw oude gouden sieraden, horloges, goudbaren, of gouden munten.
Zilverbaren
Zilveren munten
Zilverbestek
Zilveren voorwerpen
Zilver en goud uit erfenissen
Openingstijden en routebeschrijving
Onze openingstijden zijn als volgt:
Maandag | 10:00 – 15:00 uur |
Dinsdag | 10:00 – 15:00 uur |
Woensdag | 10:00 – 15:00 uur |
Donderdag | 10:00 – 15:00 uur |
Vrijdag | 10:00 – 15:00 uur |
Zaterdag | Op afspraak |